Boka express
Skola online Skola online

Öppettider

ÖPPETTIDER ROMME ALPIN 2016-2017

Backar & liftar
22 december till 25 januari öppet kl. 9.00-15.00.
26 januari till 2 april öppet kl. 9.00-16.00.

Gästservice & SkiPass
08.00-15.30

Bokningens telefontider
Måndag till söndag kl. 08.30-16.00.


 
Skidshop & Uthyrning
08-15.30 – Torsdag & Söndag 08-18

Våra restauranger

Ski Lodge Frukost kl. 07.00-10.00.

Ski Lodge lunch kl 11.30-14.00.

Ski Lodge buffé & á la carte kl. 17.00-21.00.

Ski Lodge bar kl. 09.00-01.00.

Toppstugan, café kl. 9.30-14.30.

Toppstugan, á la carte lunch kl. 10.00-14.30.

Hamburgeriet kl. 10.30-15.30.

Cafeét kl. 08.30-16.00.

Wärdshuset kl. 10.30-15.00.

Våffelstugan kl.9.30-14.30.

Kiosk och Matsäckstuga kl. 08.30-15.30.

Relaxavdelningen Ski Lodgen (endast för boende gäster)

Gym kl. 06.00-22.00
Bastu kl. 14.00-22.00
Relaxbar kl. 14.00-20.00.